Rozstrzygnięcie konkursu „MIŚ-ulubiona postać z bajki”

WYNIKI KONKURSU
„Miś – ulubiona postać z bajki” organizowanego przez
Przedszkole Publiczne w Poczesnej

SKŁAD KOMISJI:
1. mgr Mirosława Truchta – Nowicka – artysta plastyk
2. mgr Janusz Koniecki – plastyk z Gminnego Centrum Kultury w Poczesnej
3. mgr Iwona Nocoń – nauczyciel plastyki w Gimnazjum w Poczesnej
4. mgr Żanetta Polaczkiewicz – nauczyciel – organizator konkursu

Na posiedzeniu w dniu 10 kwietnia 2017 Komisja w składzie jak powyżej dokonała oceny prac które wpłynęły na konkurs.
Na konkurs dostarczono 33 misie (z papieru, plasteliny, włóczki, różnych tekstyliów, surowców wtórnych).
Komisja była pod dużym wrażeniem pomysłowości i twórczej aktywności rodziców. Ocena prac była bardzo trudna, dlatego Komisja przyznała na początek swoje nagrody, tych misiów, które im się najbardziej podobały.

Nagrody Komisji Konkursowej dla :

p.Ewy Mazur z Leosiem i Nikodemem

p.Anny i Roberta Kołodziejczyk z Mają

p.Agaty Merda i Katarzyny Grzesik z Zuzią

Kategoria „Miś w formie ilustracji”-

Nagroda dla :

p.Pauliny Kowalczyk z Kalinką

Kategoria „Najmniejszy miś”

Nagrody dla:

p.Joanny Pietryka z Julkiem

p.Anny Mróz z Julkiem

p.Karoliny Szyja z Oliwią

Kategoria „Najbardziej włochaty miś”-

Nagroda dla :

p.Anny Markowskiej z Gabrysią

p.Agnieszki Augustyniak z Filipem

Kategoria „Miś supełkowy”

Nagroda dla:

p.Eweliny i Przemysława Pidzik z Natalią

p.Pauliny Wójcik z Kacprem

p.Elżbiety Myślin z Karolinką

Kategoria „Miś z bajek telewizyjnych”

Nagroda dla :

p.Aleksandry i Radosława Sikora z Anią

p.Iwony Porębskiej z Zuzią

p.Edyty Mizera z Lenką

p.Anny Pustuł z Kubą

p.Elizy Bandura z Kacprem

p.Anny Pidzik z Moniką

Kategoria „Najbardziej odwzorowany miś”

Nagroda dla:

p.Eweliny Cipior z Fabianem

Kategoria „Największy miś”

Nagroda dla :

p.Julii Wypych w Oliwią

p.Moniki i Roberta Pidzik z Beniaminem

Kategoria „Najlepiej ubrany miś”

Nagroda dla :

p.Kamili Wypych z Frankiem

p.Moniki Kamińskiej z Wiktorią

p.Katarzyny Piątek z Szymonem i Dominiką

p.Barbary i Kamila Michalczyk z Ewą

p.Justyny Stępień z Damianem

Kategoria „Miś z przenikliwym wzrokiem”

Nagroda dla:

p.Jolanty Szmidt z Zuzią

p.Izabeli Górniak z Amelką

Kategoria „Miś do poduszki”

Nagroda dla:

p.Niny Łukasiewicz z Mateuszem

Kategoria „Miś z muszką”

Nagroda dla:

p.Joanny Pietryka z Zosią

p.Marity Rajczyk z Piotrusiem

p.Katarzyny Nowak z Niną

p.Barbary Sałek-Wawer  z Wiktorem

 

 

 

  • http://www.xn--strojepikarskiepolska-grd.com/
  • http://www.Magliedicalcioonline.it/
  • http://www.camisetasdefutsbolbaratases.com/
  • http://www.Futbalovedresyshop.com/
  • http://www.xn--fotbollstrjormedtryck-qec.com
  • http://www.xn--fotballdrakterpnett-fxb.com
  • http://www.fotbalovedresyeshop.com/
  • http://www.goedkopevoetbalshirtskopen.com/
  • http://www.Maillotsfootballboutique.fr
  • http://www.fussballtrikotsoutletol.com/